Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Biekorf (1e Klasse Oost Limburg)
Eerdere wedstrijden
ma 11/09/2023 20u00
11/09 20u00
Biekorf
8 - 2
Racing Boys
Kattevenia Genk
ma 25/09/2023 20u00
25/09 20u00
Biekorf
10 - 0
Steinberg United
Kattevenia Genk
wo 04/10/2023 20u30
04/10 20u30
Steinberg United
7 - 13
Biekorf
Itterdal Bree
ma 09/10/2023 20u00
09/10 20u00
Biekorf
1 - 1
De Honingberen
Kattevenia Genk
ma 13/11/2023 20u00
13/11 20u00
Biekorf
10 - 2
Racing Boys FC
Kattevenia Genk
ma 27/11/2023 22u00
27/11 22u00
Dinamo Pilsk
9 - 5
Biekorf
Schietskuil Maasmechelen
vr 01/12/2023 20u30
01/12 20u30
De Honingberen
0 - 5
Biekorf
Kattevenia Genk
ma 11/12/2023 20u00
11/12 20u00
Biekorf
7 - 5
Azzurri MM
Kattevenia Genk
za 30/12/2023 20u00
30/12 20u00
Oudsbergen Wolves
5 - 4
Biekorf
Sportcentrum Opglabbeek
ma 08/01/2024 20u00
08/01 20u00
Biekorf
5 - 1
Oudsbergen Wolves
Kattevenia Genk
ma 15/01/2024 21u30
15/01 21u30
Azzurri MM
1 - 6
Biekorf
De Spil Dilsen-Stokkem
ma 05/02/2024 20u00
05/02 20u00
Biekorf
5 - 2
ZVC Kameroadsjap
Kattevenia Genk
do 22/02/2024 20u00
22/02 20u00
ZVC Kameroadsjap
5 - 2
Biekorf
Sporthal 1 Bree
ma 04/03/2024 20u00
04/03 20u00
Biekorf
4 - 5
Dinamo Pilsk
Kattevenia Genk
ma 18/03/2024 20u00
18/03 20u00
Biekorf
2 - 4
De Vieze Mannen
Kattevenia Genk
vr 22/03/2024 19u30
22/03 19u30
Racing Boys FC
0 - 5
Biekorf
De Borg Neeroeteren
wo 03/04/2024 21u00
03/04 21u00
Racing Boys
6 - 3
Biekorf
Kneipp Bokrijk
ma 15/04/2024 20u00
15/04 20u00
Biekorf
5 - 0
De Gewestelijke
Kattevenia Genk
FF
za 20/04/2024 18u00
20/04 18u00
De Vieze Mannen
5 - 0
Biekorf
De Blookberg Zutendaal
FF
za 27/04/2024 19u00
27/04 19u00
De Gewestelijke
5 - 0
Biekorf
Sint-Augustinus Bree
FF
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
De Vieze Mannen
20
17
1
2
126
48
78
52
2.6
2
ZVC Kameroadsjap
19
13
3
3
126
64
62
42
2.2
3
Dinamo Pilsk
19
12
2
5
146
83
63
38
2.0
4
De Gewestelijke
17
12
0
5
90
55
35
36
2.1
5
Biekorf
20
11
1
8
100
65
35
34
1.7
6
Oudsbergen Wolves
19
8
0
11
84
86
-2
24
1.3
7
Azzurri MM
19
7
0
12
98
126
-28
21
1.1
8
Racing Boys
17
6
1
10
67
71
-4
19
1.1
9
Steinberg United
20
5
3
12
113
190
-77
18
0.9
10
De Honingberen
19
4
5
10
80
98
-18
17
0.9
11
Thor Waterschei
0
0
0
0
0
0
0
0
0.0
12
Racing Boys FC
17
0
0
17
37
181
-144
0
0.0
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=1624
Wedstrijden hele reeks