Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Team RS (5e Klasse Hasselt)
Eerdere wedstrijden
ma 11/09/2023 20u00
11/09 20u00
Team RS
0 - 7
Hasselt Old Boys
Kneipp Bokrijk
ma 25/09/2023 20u00
25/09 20u00
Team RS
5 - 10
FC Bokkentitsers
Kneipp Bokrijk
wo 27/09/2023 20u00
27/09 20u00
Hasselt Old Boys
3 - 1
Team RS
Elckerlyc Hasselt
ma 09/10/2023 20u00
09/10 20u00
Team RS
9 - 1
Vigor
Kneipp Bokrijk
ma 23/10/2023 20u00
23/10 20u00
Team RS
8 - 5
FC Bierbuik
Kneipp Bokrijk
wo 15/11/2023 21u00
15/11 21u00
Duvelkes
4 - 8
Team RS
Demerstrand Diepenbeek
ma 20/11/2023 21u00
20/11 21u00
Vigor
2 - 4
Team RS
Kindsheid Jesu Hasselt
ma 04/12/2023 20u00
04/12 20u00
Team RS
2 - 6
Roda Limburg
Kneipp Bokrijk
do 14/12/2023 22u00
14/12 22u00
TSG Bokkenheim
0 - 11
Team RS
Virga Jessecollege Hasselt
do 21/12/2023 22u00
21/12 22u00
Roda Limburg
8 - 4
Team RS
Virga Jessecollege Hasselt
vr 29/12/2023 21u00
29/12 21u00
Real Marginal
6 - 1
Team RS
Ter Donk Zonhoven
wo 03/01/2024 20u00
03/01 20u00
FC Bierbuik
6 - 6
Team RS
Elckerlyc Hasselt
di 09/01/2024 22u00
09/01 22u00
Team RS
5 - 3
FC Hunter
Virga Jessecollege Hasselt
ma 15/01/2024 20u00
15/01 20u00
Team RS
4 - 5
ZVK Echternach
Kneipp Bokrijk
do 25/01/2024 21u00
25/01 21u00
Curange Les Bains
2 - 4
Team RS
SBS Kuringen
wo 31/01/2024 21u30
31/01 21u30
ZVK Echternach
1 - 1
Team RS
Kindsheid Jesu Hasselt
ma 12/02/2024 20u00
12/02 20u00
Team RS
7 - 2
Duvelkes
Kneipp Bokrijk
zo 18/02/2024 20u00
18/02 20u00
Limburgs Goud
0 - 2
Team RS
Sporthal Kiewit Hasselt
ma 11/03/2024 20u00
11/03 20u00
Team RS
4 - 6
Real Marginal
Kneipp Bokrijk
ma 25/03/2024 20u00
25/03 20u00
Team RS
7 - 8
Limburgs Goud
Kneipp Bokrijk
vr 29/03/2024 22u00
29/03 22u00
FC Bokkentitsers
7 - 4
Team RS
Sporthal Kuringen
ma 08/04/2024 20u00
08/04 20u00
Team RS
7 - 2
TSG Bokkenheim
Kneipp Bokrijk
ma 22/04/2024 20u00
22/04 20u00
Team RS
4 - 8
Curange Les Bains
Kneipp Bokrijk
Nog te plannen
FC Hunter
-
Team RS
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
Roda Limburg
22
17
2
3
142
62
80
53
2.4
2
Hasselt Old Boys
19
17
0
2
111
36
75
51
2.7
3
Curange Les Bains
22
15
2
5
168
70
98
47
2.1
4
Real Marginal
20
14
1
5
121
82
39
43
2.2
5
FC Bokkentitsers
22
11
0
11
123
119
4
33
1.5
6
FC Hunter
20
10
3
7
95
112
-17
33
1.7
7
Team RS
23
10
2
11
108
102
6
32
1.4
8
Limburgs Goud
19
10
2
7
101
97
4
32
1.7
9
FC Bierbuik
21
7
2
12
92
127
-35
23
1.1
10
Vigor
21
6
2
13
86
109
-23
20
1.0
11
ZVK Echternach
22
6
2
14
77
113
-36
20
0.9
12
TSG Bokkenheim
23
3
3
17
87
168
-81
12
0.5
13
Duvelkes
20
0
1
19
61
175
-114
1
0.1
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=1363
Wedstrijden hele reeks