Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Tiense Sugarboys (1e Klasse Haspengouw)
Eerdere wedstrijden
zo 24/09/2023 20u30
24/09 20u30
Landen City FC
7 - 5
Tiense Sugarboys
Stadshal Landen
za 07/10/2023 19u00
07/10 19u00
Tiense Sugarboys
7 - 5
Los Diablos
De Passant Zoutleeuw
za 21/10/2023 19u00
21/10 19u00
Tiense Sugarboys
13 - 15
Futsal Green
De Passant Zoutleeuw
vr 03/11/2023 21u30
03/11 21u30
Squadra 34
9 - 3
Tiense Sugarboys
Stadshal Landen
za 25/11/2023 18u00
25/11 18u00
Sporting Blankedale
1 - 16
Tiense Sugarboys
De Passant Zoutleeuw
za 02/12/2023 19u00
02/12 19u00
Tiense Sugarboys
14 - 3
Titanic Reunited
De Passant Zoutleeuw
za 16/12/2023 19u00
16/12 19u00
Tiense Sugarboys
9 - 4
Landen City FC
De Passant Zoutleeuw
vr 29/12/2023 19u00
29/12 19u00
Tiense Sugarboys
15 - 7
Viccas Vastgoeddiensten
Sporthal Nieuwerkerken
za 06/01/2024 19u00
06/01 19u00
Tiense Sugarboys
24 - 1
Sporting Blankedale
De Passant Zoutleeuw
za 10/02/2024 19u00
10/02 19u00
Tiense Sugarboys
20 - 2
Tis Overal Trabzon
De Passant Zoutleeuw
vr 16/02/2024 19u00
16/02 19u00
Futsal Green
8 - 13
Tiense Sugarboys
Ter Linde Glabbeek
za 24/02/2024 21u00
24/02 21u00
FC Hapje Tapje
0 - 5
Tiense Sugarboys
Ter Linde Glabbeek
FF
zo 03/03/2024 18u00
03/03 18u00
United FC
4 - 12
Tiense Sugarboys
Nina St-Truiden
wo 13/03/2024 20u30
13/03 20u30
FC The Chillers
5 - 11
Tiense Sugarboys
Trudo St-Truiden
zo 07/04/2024 19u00
07/04 19u00
Viccas Vastgoeddiensten
-
Tiense Sugarboys
Sporthal Nieuwerkerken
za 20/04/2024 19u00
20/04 19u00
Tiense Sugarboys
-
United FC
De Passant Zoutleeuw
vr 26/04/2024 20u00
26/04 20u00
Titanic Reunited
-
Tiense Sugarboys
De Vruen Waanrode
za 04/05/2024 19u00
04/05 19u00
Tiense Sugarboys
-
FC Hapje Tapje
De Passant Zoutleeuw
Nog te plannen
Tiense Sugarboys
-
Squadra 34
Los Diablos
-
Tiense Sugarboys
Tiense Sugarboys
-
FC The Chillers
Tis Overal Trabzon
-
Tiense Sugarboys
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
Futsal Green
18
15
0
3
228
91
137
45
2.5
2
Squadra 34
15
14
0
1
114
46
68
42
2.8
3
Landen City FC
17
11
1
5
124
71
53
34
2.0
4
Tiense Sugarboys
14
11
0
3
167
71
96
33
2.4
5
Los Diablos
14
10
1
3
137
50
87
31
2.2
6
Titanic Reunited
17
6
1
10
90
107
-17
19
1.1
7
FC The Chillers
13
6
0
7
68
105
-37
18
1.4
8
FC Hapje Tapje
16
5
1
10
86
98
-12
16
1.0
9
United FC
17
5
0
12
91
131
-40
15
0.9
10
Tis Overal Trabzon
16
5
0
11
96
149
-53
15
0.9
11
Viccas Vastgoeddiensten
14
4
0
10
83
88
-5
12
0.9
12
Sporting Blankedale
17
0
0
17
19
296
-277
0
0.0
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=1199
Wedstrijden hele reeks