Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Wedstrijden & Stand 1e Klasse Rupel
Eerdere wedstrijden
vr 08/09/2023 20u00
08/09 20u00
FC Schup
4 - 3
Wild Cards
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 08/09/2023 20u30
08/09 20u30
De Binkes
6 - 0
Piqué Blinders
De Lijster Londerzeel
vr 08/09/2023 21u00
08/09 21u00
Generation Z
4 - 12
Boomse Beren
Binder Puurs
ma 11/09/2023 20u00
11/09 20u00
FC T&T
8 - 3
FC Joga Bonito
Ter Dilft Bornem
ma 11/09/2023 21u00
11/09 21u00
Drupelianen
7 - 1
Pyro's United
August Wyn Niel
wo 13/09/2023 19u00
13/09 19u00
Piqué Blinders
5 - 0
Boomse Beren
Kattenbroek Edegem
FF
wo 13/09/2023 21u00
13/09 21u00
Real Receba
10 - 4
Generation Z
De Ark Aartselaar
ma 18/09/2023 21u00
18/09 21u00
Boomse Beren
4 - 3
FC Joga Bonito
August Wyn Niel
do 21/09/2023 20u00
21/09 20u00
Pyro's United
2 - 6
Drupelianen
De Ark Aartselaar
vr 22/09/2023 20u00
22/09 20u00
FC Schup
7 - 0
Flying Spurs
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 22/09/2023 21u00
22/09 21u00
Generation Z
7 - 6
Real Receba
Binder Puurs
ma 25/09/2023 20u00
25/09 20u00
FC T&T
5 - 3
De Binkes
Ter Dilft Bornem
wo 27/09/2023 19u00
27/09 19u00
Piqué Blinders
7 - 3
Wild Cards
Kattenbroek Edegem
wo 04/10/2023 20u00
04/10 20u00
FC Joga Bonito
13 - 1
Flying Spurs
Mariënborgh Edegem
wo 04/10/2023 21u00
04/10 21u00
Real Receba
11 - 5
Piqué Blinders
De Ark Aartselaar
do 05/10/2023 20u00
05/10 20u00
Pyro's United
2 - 7
Wild Cards
De Ark Aartselaar
vr 06/10/2023 20u00
06/10 20u00
FC Schup
2 - 7
Boomse Beren
Uitgedekt Schoor Terhagen
ma 09/10/2023 20u00
09/10 20u00
Convoi Exceptionnel
5 - 5
Flying Spurs
Mariënborgh Edegem
ma 09/10/2023 21u00
09/10 21u00
Drupelianen
10 - 1
Generation Z
August Wyn Niel
wo 11/10/2023 19u00
11/10 19u00
Piqué Blinders
4 - 5
FC Joga Bonito
Kattenbroek Edegem
wo 11/10/2023 21u00
11/10 21u00
Real Receba
5 - 5
Wild Cards
De Ark Aartselaar
ma 16/10/2023 20u00
16/10 20u00
Wild Cards
6 - 5
FC Schup
Binder Puurs
ma 16/10/2023 20u00
16/10 20u00
Convoi Exceptionnel
5 - 14
De Binkes
Mariënborgh Edegem
ma 16/10/2023 21u00
16/10 21u00
Boomse Beren
16 - 0
Flying Spurs
August Wyn Niel
do 19/10/2023 20u00
19/10 20u00
Pyro's United
2 - 4
Piqué Blinders
De Ark Aartselaar
vr 20/10/2023 20u00
20/10 20u00
FC Schup
5 - 16
FC T&T
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 20/10/2023 20u30
20/10 20u30
De Binkes
8 - 2
Real Receba
De Lijster Londerzeel
za 21/10/2023 19u30
21/10 19u30
Flying Spurs
5 - 8
Wild Cards
De Ark Aartselaar
ma 23/10/2023 20u00
23/10 20u00
Convoi Exceptionnel
2 - 5
Pyro's United
Mariënborgh Edegem
ma 23/10/2023 21u00
23/10 21u00
Drupelianen
6 - 5
FC Schup
August Wyn Niel
wo 25/10/2023 19u00
25/10 19u00
Piqué Blinders
11 - 2
Generation Z
Kattenbroek Edegem
ma 30/10/2023 20u00
30/10 20u00
Wild Cards
4 - 8
FC Joga Bonito
Binder Puurs
ma 30/10/2023 21u00
30/10 21u00
Boomse Beren
3 - 3
FC T&T
August Wyn Niel
vr 03/11/2023 20u00
03/11 20u00
FC Schup
6 - 4
Real Receba
Uitgedekt Schoor Terhagen
ma 06/11/2023 20u00
06/11 20u00
FC T&T
13 - 6
Flying Spurs
Ter Dilft Bornem
ma 06/11/2023 20u00
06/11 20u00
Convoi Exceptionnel
5 - 4
Piqué Blinders
Mariënborgh Edegem
do 09/11/2023 20u00
09/11 20u00
Pyro's United
4 - 4
Generation Z
De Ark Aartselaar
ma 13/11/2023 20u00
13/11 20u00
Wild Cards
5 - 11
Real Receba
Binder Puurs
ma 13/11/2023 20u00
13/11 20u00
Convoi Exceptionnel
2 - 3
Drupelianen
Mariënborgh Edegem
wo 15/11/2023 19u00
15/11 19u00
Piqué Blinders
2 - 17
FC T&T
Kattenbroek Edegem
wo 15/11/2023 20u00
15/11 20u00
FC Joga Bonito
4 - 3
Boomse Beren
Mariënborgh Edegem
vr 17/11/2023 20u00
17/11 20u00
FC Schup
0 - 5
De Binkes
Uitgedekt Schoor Terhagen
FF
vr 17/11/2023 21u00
17/11 21u00
Generation Z
6 - 7
Pyro's United
Binder Puurs
za 18/11/2023 18u00
18/11 18u00
Flying Spurs
5 - 8
Real Receba
De Ark Aartselaar
ma 20/11/2023 20u00
20/11 20u00
Convoi Exceptionnel
4 - 6
FC Joga Bonito
Mariënborgh Edegem
ma 20/11/2023 21u00
20/11 21u00
Drupelianen
6 - 5
Boomse Beren
August Wyn Niel
za 25/11/2023 20u30
25/11 20u30
Flying Spurs
2 - 4
Pyro's United
De Ark Aartselaar
ma 27/11/2023 20u00
27/11 20u00
Wild Cards
3 - 19
FC T&T
Binder Puurs
ma 27/11/2023 21u00
27/11 21u00
Boomse Beren
12 - 2
Piqué Blinders
August Wyn Niel
wo 29/11/2023 20u00
29/11 20u00
FC Joga Bonito
9 - 6
Generation Z
Mariënborgh Edegem
vr 01/12/2023 20u30
01/12 20u30
De Binkes
8 - 1
Flying Spurs
De Lijster Londerzeel
ma 04/12/2023 20u00
04/12 20u00
FC T&T
16 - 3
FC Schup
Ter Dilft Bornem
ma 04/12/2023 20u00
04/12 20u00
Convoi Exceptionnel
4 - 8
Wild Cards
Mariënborgh Edegem
ma 04/12/2023 21u00
04/12 21u00
Drupelianen
3 - 4
FC Joga Bonito
August Wyn Niel
wo 06/12/2023 19u00
06/12 19u00
Piqué Blinders
5 - 0
Pyro's United
Kattenbroek Edegem
wo 06/12/2023 21u00
06/12 21u00
Real Receba
4 - 5
Boomse Beren
De Ark Aartselaar
za 09/12/2023 20u30
09/12 20u30
Flying Spurs
3 - 10
De Binkes
De Ark Aartselaar
ma 11/12/2023 20u00
11/12 20u00
Wild Cards
2 - 8
Drupelianen
Binder Puurs
ma 11/12/2023 21u00
11/12 21u00
Boomse Beren
6 - 2
Pyro's United
August Wyn Niel
wo 13/12/2023 19u00
13/12 19u00
Piqué Blinders
3 - 9
De Binkes
Kattenbroek Edegem
wo 13/12/2023 20u00
13/12 20u00
FC Joga Bonito
8 - 5
Convoi Exceptionnel
Mariënborgh Edegem
wo 13/12/2023 21u00
13/12 21u00
Real Receba
1 - 1
FC Schup
De Ark Aartselaar
ma 18/12/2023 20u00
18/12 20u00
Generation Z
1 - 18
FC T&T
Binder Puurs
ma 18/12/2023 21u00
18/12 21u00
Drupelianen
1 - 2
Wild Cards
August Wyn Niel
wo 20/12/2023 19u00
20/12 19u00
Piqué Blinders
0 - 5
Real Receba
Kattenbroek Edegem
do 21/12/2023 20u00
21/12 20u00
Pyro's United
2 - 8
De Binkes
De Ark Aartselaar
vr 22/12/2023 21u00
22/12 21u00
Generation Z
3 - 9
FC Joga Bonito
Binder Puurs
wo 27/12/2023 20u00
27/12 20u00
FC Joga Bonito
6 - 11
FC T&T
Mariënborgh Edegem
vr 29/12/2023 20u00
29/12 20u00
FC Schup
5 - 0
Piqué Blinders
Uitgedekt Schoor Terhagen
FF
wo 03/01/2024 21u00
03/01 21u00
Real Receba
5 - 7
FC T&T
De Ark Aartselaar
za 06/01/2024 21u30
06/01 21u30
Flying Spurs
1 - 10
Generation Z
De Ark Aartselaar
ma 08/01/2024 20u00
08/01 20u00
Wild Cards
3 - 4
Convoi Exceptionnel
Binder Puurs
ma 08/01/2024 21u00
08/01 21u00
De Binkes
3 - 5
Boomse Beren
August Wyn Niel
wo 10/01/2024 20u00
10/01 20u00
FC Joga Bonito
4 - 11
Real Receba
Mariënborgh Edegem
do 11/01/2024 20u00
11/01 20u00
Pyro's United
3 - 7
Boomse Beren
De Ark Aartselaar
vr 12/01/2024 20u00
12/01 20u00
FC Schup
3 - 9
Generation Z
Uitgedekt Schoor Terhagen
ma 15/01/2024 20u00
15/01 20u00
FC T&T
18 - 4
Convoi Exceptionnel
Ter Dilft Bornem
ma 15/01/2024 21u00
15/01 21u00
Drupelianen
2 - 1
Piqué Blinders
August Wyn Niel
wo 17/01/2024 21u00
17/01 21u00
Real Receba
6 - 4
De Binkes
De Ark Aartselaar
za 20/01/2024 18u30
20/01 18u30
Flying Spurs
6 - 1
FC Schup
De Ark Aartselaar
ma 22/01/2024 20u00
22/01 20u00
Wild Cards
5 - 14
De Binkes
Binder Puurs
ma 22/01/2024 21u00
22/01 21u00
Boomse Beren
3 - 0
Convoi Exceptionnel
August Wyn Niel
wo 24/01/2024 20u00
24/01 20u00
FC Joga Bonito
1 - 6
Drupelianen
Mariënborgh Edegem
vr 26/01/2024 20u30
26/01 20u30
De Binkes
4 - 7
FC T&T
De Lijster Londerzeel
vr 26/01/2024 21u00
26/01 21u00
Generation Z
6 - 5
Convoi Exceptionnel
Binder Puurs
ma 29/01/2024 20u00
29/01 20u00
FC T&T
7 - 3
Drupelianen
Ter Dilft Bornem
wo 31/01/2024 19u00
31/01 19u00
Piqué Blinders
5 - 0
Flying Spurs
Kattenbroek Edegem
FF
ma 05/02/2024 20u00
05/02 20u00
Wild Cards
2 - 5
Generation Z
Binder Puurs
ma 05/02/2024 21u00
05/02 21u00
Flying Spurs
4 - 3
Convoi Exceptionnel
Mariënborgh Edegem
ma 05/02/2024 21u00
05/02 21u00
Boomse Beren
5 - 0
FC Schup
August Wyn Niel
wo 07/02/2024 20u00
07/02 20u00
FC Joga Bonito
10 - 3
Pyro's United
Mariënborgh Edegem
wo 07/02/2024 21u00
07/02 21u00
Real Receba
5 - 0
Drupelianen
De Ark Aartselaar
vr 09/02/2024 20u30
09/02 20u30
De Binkes
6 - 2
FC Schup
De Lijster Londerzeel
ma 12/02/2024 21u00
12/02 21u00
Drupelianen
5 - 9
FC T&T
August Wyn Niel
wo 14/02/2024 19u00
14/02 19u00
Piqué Blinders
7 - 4
Convoi Exceptionnel
Kattenbroek Edegem
ma 19/02/2024 20u00
19/02 20u00
Wild Cards
10 - 5
Flying Spurs
Binder Puurs
ma 19/02/2024 21u00
19/02 21u00
Boomse Beren
6 - 2
Generation Z
August Wyn Niel
do 22/02/2024 20u00
22/02 20u00
Pyro's United
0 - 5
FC Joga Bonito
De Ark Aartselaar
vr 23/02/2024 20u30
23/02 20u30
De Binkes
6 - 5
Convoi Exceptionnel
De Lijster Londerzeel
ma 26/02/2024 20u00
26/02 20u00
FC T&T
11 - 4
Real Receba
Ter Dilft Bornem
ma 26/02/2024 20u00
26/02 20u00
Convoi Exceptionnel
2 - 4
FC Schup
Mariënborgh Edegem
wo 28/02/2024 19u00
28/02 19u00
Piqué Blinders
3 - 2
Drupelianen
Kattenbroek Edegem
ma 04/03/2024 20u00
04/03 20u00
Wild Cards
9 - 4
Pyro's United
Binder Puurs
ma 04/03/2024 21u00
04/03 21u00
Boomse Beren
5 - 5
Real Receba
August Wyn Niel
do 07/03/2024 20u00
07/03 20u00
Pyro's United
2 - 5
FC Schup
De Ark Aartselaar
vr 08/03/2024 20u00
08/03 20u00
FC Schup
5 - 7
FC Joga Bonito
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 08/03/2024 20u30
08/03 20u30
De Binkes
18 - 4
Generation Z
De Lijster Londerzeel
ma 11/03/2024 20u00
11/03 20u00
FC T&T
12 - 4
Wild Cards
Ter Dilft Bornem
ma 11/03/2024 20u00
11/03 20u00
Convoi Exceptionnel
4 - 9
Boomse Beren
Mariënborgh Edegem
ma 11/03/2024 21u00
11/03 21u00
Drupelianen
5 - 2
Flying Spurs
August Wyn Niel
wo 13/03/2024 21u00
13/03 21u00
Real Receba
10 - 3
Pyro's United
De Ark Aartselaar
ma 18/03/2024 21u00
18/03 21u00
Boomse Beren
7 - 2
Wild Cards
August Wyn Niel
wo 20/03/2024 20u00
20/03 20u00
FC Joga Bonito
7 - 4
Piqué Blinders
Mariënborgh Edegem
wo 20/03/2024 21u00
20/03 21u00
Real Receba
11 - 2
Convoi Exceptionnel
De Ark Aartselaar
do 21/03/2024 20u00
21/03 20u00
Pyro's United
2 - 16
FC T&T
De Ark Aartselaar
vr 22/03/2024 20u00
22/03 20u00
FC Schup
0 - 5
Drupelianen
Uitgedekt Schoor Terhagen
FF
vr 22/03/2024 20u30
22/03 20u30
De Binkes
8 - 4
Wild Cards
De Lijster Londerzeel
ma 25/03/2024 20u00
25/03 20u00
FC T&T
5 - 0
Pyro's United
Ter Dilft Bornem
FF
ma 25/03/2024 20u00
25/03 20u00
Convoi Exceptionnel
7 - 9
Generation Z
Mariënborgh Edegem
ma 25/03/2024 21u00
25/03 21u00
Drupelianen
5 - 4
De Binkes
August Wyn Niel
wo 27/03/2024 21u00
27/03 21u00
Real Receba
7 - 4
FC Joga Bonito
De Ark Aartselaar
za 30/03/2024 20u30
30/03 20u30
Flying Spurs
1 - 6
Piqué Blinders
De Ark Aartselaar
vr 05/04/2024 21u00
05/04 21u00
Generation Z
3 - 2
FC Schup
Binder Puurs
ma 08/04/2024 20u00
08/04 20u00
FC T&T
7 - 1
Piqué Blinders
Ter Dilft Bornem
ma 08/04/2024 21u00
08/04 21u00
Drupelianen
5 - 0
Convoi Exceptionnel
August Wyn Niel
FF
ma 15/04/2024 21u00
15/04 21u00
Boomse Beren
3 - 7
De Binkes
August Wyn Niel
wo 17/04/2024 21u00
17/04 21u00
Real Receba
8 - 3
Flying Spurs
De Ark Aartselaar
do 18/04/2024 20u00
18/04 20u00
Pyro's United
5 - 5
Convoi Exceptionnel
De Ark Aartselaar
vr 19/04/2024 20u30
19/04 20u30
De Binkes
4 - 5
Drupelianen
De Lijster Londerzeel
vr 19/04/2024 21u00
19/04 21u00
Generation Z
2 - 11
Wild Cards
Binder Puurs
ma 22/04/2024 20u00
22/04 20u00
FC T&T
8 - 8
Boomse Beren
Ter Dilft Bornem
ma 22/04/2024 21u00
22/04 21u00
Generation Z
6 - 8
Drupelianen
August Wyn Niel
wo 24/04/2024 19u00
24/04 19u00
Piqué Blinders
-
FC Schup
Kattenbroek Edegem
wo 24/04/2024 20u00
24/04 20u00
Convoi Exceptionnel
3 - 12
Real Receba
Mariënborgh Edegem
za 27/04/2024 17u30
27/04 17u30
Flying Spurs
-
FC T&T
De Ark Aartselaar
ma 29/04/2024 20u00
29/04 20u00
Wild Cards
-
Piqué Blinders
Binder Puurs
ma 29/04/2024 21u00
29/04 21u00
Boomse Beren
-
Drupelianen
August Wyn Niel
di 30/04/2024 22u00
30/04 22u00
FC Joga Bonito
-
FC Schup
Uitgedekt Schoor Terhagen
do 02/05/2024 20u00
02/05 20u00
Pyro's United
-
Flying Spurs
De Ark Aartselaar
vr 03/05/2024 20u00
03/05 20u00
FC Schup
-
Convoi Exceptionnel
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 03/05/2024 20u30
03/05 20u30
De Binkes
-
FC Joga Bonito
De Lijster Londerzeel
ma 06/05/2024 20u00
06/05 20u00
FC T&T
-
Generation Z
Ter Dilft Bornem
ma 06/05/2024 21u00
06/05 21u00
Drupelianen
-
Real Receba
August Wyn Niel
ma 13/05/2024 20u00
13/05 20u00
Convoi Exceptionnel
-
FC T&T
Mariënborgh Edegem
wo 15/05/2024 20u00
15/05 20u00
FC Joga Bonito
-
Wild Cards
Mariënborgh Edegem
do 16/05/2024 20u00
16/05 20u00
Pyro's United
-
Real Receba
De Ark Aartselaar
vr 17/05/2024 21u00
17/05 21u00
Generation Z
-
De Binkes
Binder Puurs
za 18/05/2024 19u30
18/05 19u30
Flying Spurs
-
Drupelianen
De Ark Aartselaar
vr 24/05/2024 20u00
24/05 20u00
FC Schup
-
Pyro's United
Uitgedekt Schoor Terhagen
vr 24/05/2024 21u00
24/05 21u00
Generation Z
-
Piqué Blinders
Binder Puurs
ma 27/05/2024 21u00
27/05 21u00
Flying Spurs
-
Boomse Beren
August Wyn Niel
vr 31/05/2024 20u30
31/05 20u30
De Binkes
-
Pyro's United
De Lijster Londerzeel
vr 31/05/2024 21u00
31/05 21u00
Generation Z
-
Flying Spurs
Vrijhals Breendonk
Nog te plannen
Flying Spurs
-
FC Joga Bonito
Wild Cards
-
Boomse Beren
FC Joga Bonito
-
De Binkes
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
FC T&T
21
19
2
0
233
75
158
59
2.8
2
Drupelianen
21
15
0
6
101
66
35
45
2.1
3
Boomse Beren
21
14
3
4
131
69
62
45
2.1
4
De Binkes
20
14
0
6
149
72
77
42
2.1
5
Real Receba
22
13
3
6
151
97
54
42
1.9
6
FC Joga Bonito
19
13
0
6
116
92
24
39
2.1
7
Piqué Blinders
21
9
0
12
79
105
-26
27
1.3
8
Wild Cards
21
8
1
12
106
140
-34
25
1.2
9
Generation Z
20
7
1
12
94
159
-65
22
1.1
10
FC Schup
20
6
1
13
65
109
-44
19
1.0
11
Pyro's United
20
3
2
15
53
129
-76
11
0.6
12
Convoi Exceptionnel
22
2
2
18
80
155
-75
8
0.4
13
Flying Spurs
18
2
1
15
50
140
-90
7
0.4