Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Real Chemista (4e Klasse A Antwerpen)
Eerdere wedstrijden
wo 06/09/2023 19u00
06/09 19u00
FC Danny
3 - 3
Real Chemista
Kattenbroek Edegem
wo 04/10/2023 19u00
04/10 19u00
Real Chemista
1 - 8
DynaMombasa
Kattenbroek Edegem
zo 08/10/2023 21u00
08/10 21u00
Dynamo Donk
10 - 0
Real Chemista
Luisbekelaar Borgerhout
vr 27/10/2023 19u00
27/10 19u00
DynaMombasa
9 - 3
Real Chemista
Buurtsporthal Kiel 2 Antwerpen
wo 08/11/2023 19u00
08/11 19u00
Real Chemista
4 - 5
Dynamo Donk
Kattenbroek Edegem
do 16/11/2023 21u00
16/11 21u00
Red Fox
1 - 7
Real Chemista
De Ark Aartselaar
zo 19/11/2023 21u00
19/11 21u00
FC Te Boelaer
5 - 5
Real Chemista
Het Rooi 1 Berchem
ma 27/11/2023 21u00
27/11 21u00
Wamboe
4 - 2
Real Chemista
Mariƫnborgh Edegem
di 05/12/2023 19u00
05/12 19u00
Olympique Marcel
7 - 6
Real Chemista
Linkeroever Antwerpen
wo 10/01/2024 19u00
10/01 19u00
Real Chemista
3 - 4
FC Banlieu
Kattenbroek Edegem
wo 24/01/2024 19u00
24/01 19u00
Real Chemista
12 - 1
FC BoeKamp
Kattenbroek Edegem
wo 07/02/2024 19u00
07/02 19u00
Real Chemista
4 - 3
FC Danny
Kattenbroek Edegem
wo 21/02/2024 19u00
21/02 19u00
Real Chemista
2 - 6
AS Molaco A
Kattenbroek Edegem
di 05/03/2024 21u00
05/03 21u00
FC BoeKamp
4 - 7
Real Chemista
St-Gabrielcollege Boechout
wo 20/03/2024 19u00
20/03 19u00
Real Chemista
10 - 7
FC Te Boelaer
Kattenbroek Edegem
ma 25/03/2024 21u00
25/03 21u00
FC Banlieu
13 - 2
Real Chemista
Mariƫnborgh Edegem
wo 03/04/2024 21u00
03/04 21u00
Stella Tez
-
Real Chemista
Sportpark Hove
di 09/04/2024 21u00
09/04 21u00
AS Molaco A
-
Real Chemista
All Inn Antwerpen
wo 10/04/2024 20u00
10/04 20u00
Real Chemista
-
Red Fox
Kattenbroek Edegem
wo 17/04/2024 19u00
17/04 19u00
Real Chemista
-
Stella Tez
Kattenbroek Edegem
wo 08/05/2024 19u00
08/05 19u00
Real Chemista
-
Olympique Marcel
Kattenbroek Edegem
wo 22/05/2024 19u00
22/05 19u00
Real Chemista
-
Wamboe
Kattenbroek Edegem
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
AS Molaco A
18
15
0
3
161
65
96
45
2.5
2
FC Banlieu
18
13
0
5
129
69
60
39
2.2
3
DynaMombasa
17
12
2
3
116
79
37
38
2.2
4
Olympique Marcel
17
10
2
5
121
85
36
32
1.9
5
FC Te Boelaer
18
8
2
8
134
107
27
26
1.4
6
Stella Tez
12
8
1
3
99
43
56
25
2.1
7
Dynamo Donk
16
7
2
7
75
52
23
23
1.4
8
Real Chemista
16
5
2
9
71
90
-19
17
1.1
9
Red Fox
17
5
1
11
76
96
-20
16
0.9
10
FC Danny
16
4
3
9
65
93
-28
15
0.9
11
Wamboe
15
3
1
11
57
95
-38
10
0.7
12
FC BoeKamp
16
0
0
16
18
248
-230
0
0.0
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=903
Wedstrijden hele reeks