Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Landen City FC (1e Klasse Haspengouw)
Eerdere wedstrijden
zo 24/09/2023 20u30
24/09 20u30
Landen City FC
7 - 5
Tiense Sugarboys
Stadshal Landen
zo 01/10/2023 20u30
01/10 20u30
Landen City FC
4 - 4
Los Diablos
Stadshal Landen
wo 11/10/2023 20u30
11/10 20u30
FC The Chillers
2 - 11
Landen City FC
Trudo St-Truiden
vr 20/10/2023 19u00
20/10 19u00
Los Diablos
4 - 3
Landen City FC
Nina St-Truiden
zo 29/10/2023 20u30
29/10 20u30
Landen City FC
8 - 5
Tis Overal Trabzon
Stadshal Landen
vr 10/11/2023 19u00
10/11 19u00
Futsal Green
7 - 2
Landen City FC
Ter Linde Glabbeek
za 18/11/2023 21u00
18/11 21u00
FC Hapje Tapje
1 - 10
Landen City FC
Ter Linde Glabbeek
za 02/12/2023 18u00
02/12 18u00
Sporting Blankedale
0 - 20
Landen City FC
De Passant Zoutleeuw
vr 08/12/2023 21u30
08/12 21u30
Squadra 34
6 - 3
Landen City FC
Stadshal Landen
za 16/12/2023 19u00
16/12 19u00
Tiense Sugarboys
9 - 4
Landen City FC
De Passant Zoutleeuw
zo 04/02/2024 18u00
04/02 18u00
Tis Overal Trabzon
1 - 6
Landen City FC
Nina St-Truiden
zo 11/02/2024 20u30
11/02 20u30
Landen City FC
9 - 2
Viccas Vastgoeddiensten
Stadshal Landen
zo 18/02/2024 20u30
18/02 20u30
Landen City FC
9 - 5
FC The Chillers
Stadshal Landen
zo 25/02/2024 18u00
25/02 18u00
United FC
4 - 6
Landen City FC
Nina St-Truiden
zo 03/03/2024 20u30
03/03 20u30
Landen City FC
8 - 6
FC Hapje Tapje
Stadshal Landen
zo 17/03/2024 20u30
17/03 20u30
Landen City FC
4 - 7
Futsal Green
Stadshal Landen
zo 24/03/2024 20u30
24/03 20u30
Landen City FC
10 - 3
United FC
Stadshal Landen
zo 07/04/2024 20u30
07/04 20u30
Landen City FC
-
Squadra 34
Stadshal Landen
vr 26/04/2024 19u30
26/04 19u30
Landen City FC
-
Sporting Blankedale
Stadshal Landen
zo 28/04/2024 19u00
28/04 19u00
Viccas Vastgoeddiensten
-
Landen City FC
Sporthal Nieuwerkerken
Nog te plannen
Titanic Reunited
-
Landen City FC
Landen City FC
-
Titanic Reunited
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
Futsal Green
18
15
0
3
228
91
137
45
2.5
2
Squadra 34
15
14
0
1
114
46
68
42
2.8
3
Landen City FC
17
11
1
5
124
71
53
34
2.0
4
Tiense Sugarboys
14
11
0
3
167
71
96
33
2.4
5
Los Diablos
13
9
1
3
110
50
60
28
2.2
6
Titanic Reunited
17
6
1
10
90
107
-17
19
1.1
7
FC The Chillers
13
6
0
7
68
105
-37
18
1.4
8
FC Hapje Tapje
16
5
1
10
86
98
-12
16
1.0
9
United FC
17
5
0
12
91
131
-40
15
0.9
10
Tis Overal Trabzon
16
5
0
11
96
149
-53
15
0.9
11
Viccas Vastgoeddiensten
14
4
0
10
83
88
-5
12
0.9
12
Sporting Blankedale
16
0
0
16
19
269
-250
0
0.0
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=1838
Wedstrijden hele reeks